Favoriler

Hakkımızda

Skyline Car Turkey Araç Kiralama

Araç Kiralama sektöründe 20 yıla aşkın deneyim

 

Skyline Car Turkey, 20 yılı aşkın bir süredir araç kiralama sektöründe faaliyet göstermektedir.  Araç parkurumuzda, 100 ye yakın farklı model ve markalarda, ekonomik ve lüks araç mevcuttur. Web sitemiz üzerinden, araçlarımızın bazılarını online inceleyebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Havalimanı Teslim Araç Kiralama Hizmeti

Yerli ve yabancı misafirlerimiz için, İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı, Adana Havalimanı, Konya Havalimanı gibi Türkiye’nin bilinen birçok havalimanında, havalimanı teslim araç kiralama hizmeti sunuyoruz. Yurtdışından ülkemize gelecek misafirlerimiz ve Türkiye’de şehirler arası seyahat yapacak misafirlerimiz, havalimanı teslim araç kiralama hizmetimizden yararlanabilir.  Havalimanı Teslim Araç Kiralama hizmetinden yararlanmak için, yolculuğunuz öncesi bizi arayarak rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Belirttiğiniz gün ve saaatte ilgili havalimanında sizi arkadaşlarımız karşılayacak ve aracınızı size teslim edecektir. Bu hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, lütfen Müşteri Temsilcilerimizi arayarak detaylı bilgi alınız.

Kısa Dönem ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmeti

Skyline Car Turkey olarak, günlük araç kiralama hizmeti, haftalık ve aylık araç kiralama hizmeti sunduğumuz gibi, kurumsal firmalarımız için uzun dönem araç kiralama ve filo kiralama hizmeti de sunuyoruz. Bu konuda detaylı bilgi almak için, iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Adrese Teslim Araç Kiralama Hizmeti

Müşterilerimiz büyük bir çoğunluğu merkez ofisimizi veya şubelerimizi bizzat ziyaret ederek araç kiralamaktadır. Bununla birlikte gerekli olduğu durumlarda, kiralamayı düşündüğünüz aracı, adresinize teslim edebiliriz. Adrese Teslim Araç Kiralama ihtiyaçlarınız için, müşteri temsilcilerimizi aramanızı rica ederiz.

Ekonomik ve Lüks Araç Kiralama Hizmeti

Araç parkurumuzda farklı marka ve modellere ekonomik ve lüks araçlar mevcuttur. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, kendilerine farklı model ve markalarda kiralık araç önerisi yapıyoruz. Kiralamayı düşündüğünüz araç ile ilgili araçlarımız sayfasını gezebilir veya doğrudan iletişim bilgilerimizden bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Araçlarımızın kirada olduğu dönemler haricinde, bakım ve onarım nedeni ile, araç parkurumuzda olmadığı zamanlar olabilmektedir, bu nedenle iletişim bilgilerimizden bizi aramanızı rica ederiz. Karşılıklı görüşme sonrası, arzu ettiğiniz tarihte, istediğiniz marka ve modelde bir kiralık aracı sizin için hazır hale getirebiliriz.

Skyline Car Turkey hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, bizi telefonla arayabilir, istanbul merkez ofisimizi veya şubelerimizi bizzat ziyaret ederek, detaylı bilgi alabilirsiniz.